Milan merr lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan merr lajmin e madh

22:00 | 12 Janar 2019

Milan Badelj thuhet se ka kërkuar tashmë të largohet nga Lazio në janar për shkak të mungesës së kohës së lojës përcjell ORAinfo.

Futbollisti i Kroacisë mbush 30 vite në muajin e ardhshëm dhe u bashkua në gusht si një agjent i lirë pas skadimit të kontratës së tij nga Fiorentina.

Pas 12 paraqitjeve konkurruese këtë sezon e gazeta Il Messaggero thotë se Badelj është ankuar në këtë situatë.

Ai madje bëri një kërkesë për transferim, e Milani është interesuar për të transferuar të.

Badelj kishte qenë shumë afër Milanit gjatë verës përpara se të vendosej për Lazion./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!