Milan merr lajmin e madh para ndeshjes me Parman – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan merr lajmin e madh para ndeshjes me Parman

12:09 | 15 Prill 2019

Tifozët e Milanit janë djersitur për lëndimin e kapitenit të tyre, Alessio Romagnoli, i cili u detyrua të largohej nga fusha gjatë përplasjes së Serie A të shtunën e kaluar kundër Lazios.

Burimet i kanë thënë Calciomercato se kushtet e tij nuk janë kritike dhe se lëndimi i tij nuk është serioz, përcjell ORAinfo.

Romagnoli do t’i nënshtrohet terapive normale dhe do të trajnoj se bashku me ekipin.

Kapiteni i Milanit pritet të jetë i aftë për t’u përballur me Parma në fundjavën e ardhshme. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!