Milan merr lajmin e madh, shikojeni kush po rikthehet

16:59 | 12 Dhjetor 2018

Gjigantët e Serie A, thuhet se janë vendosur të marrin një fitore të madhe të Alessio Romagnolit para ndeshjes së ardhshme të Serie A kundër Bolognas.

Sky Italia deklaron se Romagnoli është trajnuar dje më ndryshe nga hera e fundit kur humbi fazën e fundit, përcjell ORAinfo.

Ai ka punuar në palestrën edhe më herët sot dhe është në linjë për t’u përshtatur për ndeshjen e ardhshme të Bolognas.

Milan ka humbur disa lojtar kyç kryesisht të mbrojtjes si pasojë e lëndimeve.

Milan nesër do të zhvillojë ndeshjen në kuadër të UEFA-s me Olimpiacosin. /ORAinfo/

Komento: