Milan merr lajmin e madh

21:12 | 09 Dhjetor 2018

Skuadra e Milanit ka marrë një lajm të mirë. Përkundër probleme të mëdha me lëndimet e lojtarëve, Gattuso siç duket tani mund të llogarisë në shërbimet e mbrojtësi, Andrea Conti përcjell ORAinfo.

Andrea Conti ka folur për Milan TV kohët e fundit, ku ka deklaruar se tani ndihet shumë më mirë dhe është i gatshëm ta ndihmojë skuadrën e tij.

“Gjendja fizike? Ndihem mirë, ndihem sikur jam gati të paktën të luaj pak, por le të shohim se çfarë vendos Gattuso.

“Ekipi tashmë po punon mirë , por unë nuk dua të nxitoj gjërat Gazidis . Ai ka një ton të përvojës në mënyrë të qartë dhe e di se çfarë është e mirë për klubin në përgjithësi… “, ka përfunduar Conti.

Momentalisht Milan po zhvillon ndeshjen kundër Torinos në San Siro./ORAinfo/

Komento: