Milan merr lajmin fantasik para ndeshjes me Cagliarit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan merr lajmin fantasik para ndeshjes me Cagliarit

15:33 | 06 Shkurt 2019

Milan ka gëzuar pa masë tifozët.

Milan e ka në dispozicion Lucas Biglian.

Mesfushori argjentinas është rikthyer nga lëndimi, andaj do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës.

Gennaro Gattuso do t’i ketë disa opsione për në mesfushë, ndërsa Biglia pritet të startojë në ndeshjen e së dielës ndaj Cagliarit.

Trajneri i Milanit ka si opsion edhe mesfushorët si, Franck Kessie, Lucas Paqueta dhe Timeou Bakayoko.

Komento: