Milan merr super-lajmin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan merr super-lajmin

14:54 | 13 Janar 2019

Yannick Carrasco, do të kthehet në Evropë e ky është një lajm i madh për Milanin.

Gruaja e Yannick Carrasco, konfirmon se ai ka marrë oferta nga Gjermania, Spanja, Anglia dhe Italia, por asgjë nuk është zyrtare.

Futbollisti belg pritet të largohet nga Dalian Yifang për një kthim në Evropë gjatë afatit të transferimit të janarit përcjell ORAinfo.

Milan dhe Manchester United besohet të jenë favoritët për nënshkrimin e tij.

“Ka shumë gjëra,” tha për gruan e tij Noemie Happart për RTBF.

“Ai ka marrë oferta nga shumë klube në Gjermani, Spanjë, Angli dhe Itali, por asgjë nuk është konkrete dhe asgjë nuk është nënshkruar.

“Yannick pëlqen Kinën, por është një kulturë shumë e ndryshme dhe ne jemi larg nga familjet dhe miqtë tanë. Ne do të shohim se çfarë ndodh dhe si shpaloset, por është e mundur që të kthehemi në Evropë “,ka thënë ajo./ORAinfo/

Komento: