Milan merr super-lajmin

19:22 | 12 Janar 2019

Chelsea aktualisht po luan kundër Newcastle në Premier League angleze, por e ardhmja e e Alvaro Morata është ende në dyshim të madh.

Futbollisti spanjoll u la jashtë skuadrës së Chelseat, Maurizio Sarri, pasi një dalje duket se po ngjitet më afër sipas gazetës Spanjolle Mundo Deportivo përcjell ORAinfo.

A mund të jetë vetëm një orë para se Morata të largohet nga Londra?
Kjo mbetet për t’u parë, por Mundo Deportivo duket mjaft i bindur se Morata së shpejti do të zhduket. Ku mund të përfundojë?
Barcelona, Sevilla dhe Milan ia janë vënë pas yllit spanjoll./ORAinfo/

Komento: