Milan mposht Napolin dhe Interin, po e sjell në ‘San Siro’ lojtarin e njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan mposht Napolin dhe Interin, po e sjell në ‘San Siro’ lojtarin e njohur

15:13 | 14 Shkurt 2019

Hector Herrera po largohet nga Porto. Ylli meksikan ishte bashkuar me klubin portugez në vitin 2013, megjithatë, aventura e tij në Portugali është drejt përfundimit.

Kontrata e 28-vjeçarit me klubin skadon në fund të sezonit dhe mesfushori meksikan ka gjasa të shkojë në një klub tjetër dhe të ligë në një transferim të lirë, përcjell ORAinfo.

Sipas portalit meksikan ESPN Deportes, Milan është konkurrenti kryesor për t’i siguruar shërbimet e mesfushorit të njohur.

Napoli dhe Inter janë gjithashtu të interesuar për mesfushorin.

Mbetet të shihet se cili ekip do të arrijë të bindë mesfushorin. /ORAinfo/

Komento: