Milan “mposhtë” ekipet gjigante, e rrëmben ylli e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan “mposhtë” ekipet gjigante, e rrëmben ylli e madh

20:00 | 25 Janar 2019

Milan njoftohet se ka rënë dakord për një marrëveshje për futbollistin adoleshent të Sporting CP Tiago Djalo dhe ai do të nënshkruajë kontratën me rossonerët.

Sipas Sky Sport Italia, të dy klubet finalizuan kushtet sot dhe ai tashmë është në Itali për të vënë laps në letër përcjell ORAinfo.

Milani mposhti, Lazio, Manchester United dhe Manchester City të cilat kanë qenë gjithashtu duke ndjekur qendër mbrojtësin 18-vjeçar./ORAinfo/

Komento: