Milan në janar e do sulmuesin 27 vjeçar

09:47 | 07 Janar 2019

E ardhmja e Manolo Gabbiadinit në Southampton është në dyshim.

Këtë lajm e ka bërë të ditur menaxheri Ralph Hasenhuttl i cili foli për Sky Sports për këtë çështje përcjell ORAinfo.

“Epo ne duhet të vendosim, por më e rëndësishme është që ai duhet të vendosë se ku dëshiron të shkojë”, ka thënë Hasenhuttl .

AC Milan, Sampdoria dhe Betis janë disa ekipe të interesuara për të ./ORAinfo/

Komento: