Milan në Ligë të Kampionëve, rossonerët po “tranohen” pas kësaj dyshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan në Ligë të Kampionëve, rossonerët po “tranohen” pas kësaj dyshe

19:31 | 04 Shkurt 2019

AC Milan, nxori një pikë të rëndësishme nga AS Roma në Olimpico pasi kjo ishte një lojë e rëndësishme për të dy klubet.

Rossonerët hyjnë në këtë vend në vendin e 4-të, derisa Roma e Di Francescës janë aktualisht në vendin e 5-të në renditjen italiane të Serie A përcjell ORAinfo.

Milan e mori epërsinë kur Lucas Paqueta krijoi një loj të mirë dhe përkryerje i dha një top të mirë Piatek i cili nuk zhgënjeu.

Tifozët e Milanit do të jenë të lumtur me dyshen që janë kombinuar në mënyrë perfekte./ORAinfo/

Komento: