Milan-Neymar, vjen lajmi “bombë” i mbrëmjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan-Neymar, vjen lajmi “bombë” i mbrëmjes

21:59 | 23 Shkurt 2019

Sulmuesi i Brazilit Neymar do të dëshironte të bënte një lëvizje te Milanin ose Interin, nëse do të vendoste të largohej nga Paris Saint-Germain, raporton Don Balon.

27-vjeçari thuhet se e konsideron të ardhmen e tij në kampionët francezë dhe është e gatshme të provojë një ligë të re përcjell ORAinfo.

Kjo e ka parë atë të kthejë vëmendjen e tij në të dy klubet e Milanit, megjithëse ai do të konsideronte një lëvizje në San Siro vetëm nëse ata luanin në Ligën e Kampionëve./ORAinfo/

Komento: