Milan nis bisedimet zyrtare për transferimin e super mbrojtësit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan nis bisedimet zyrtare për transferimin e super mbrojtësit

17:10 | 11 Korrik 2019

Milan thuhet se ka mbajtur bisedime mbi një marrëveshje të mundshme për mbrojtësin e Fiorentinës, German Pezzella.

Sipas Milan News, agjenti Martin Guastadisegno diskutoi Pezzella gjatë një takimi me zyrtarët e Milanit të mërkurën, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, faqja e internetit paralajmëron se Fiorentina e vlerëson argjentinasi vlerësohet në 20 milionë euro.

27-vjeçari ka qenë i rregullt për Violën që prej mbërritjes në Real Betis në vitin 2017.

Rossonerët po kërkojnë përforcime në mbrojte pas humbjes në Ozan Kabak dhe Dejan Lovren. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!