Milan nuk është “normal”, ofron 100 milionë për yllin e Realit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan nuk është “normal”, ofron 100 milionë për yllin e Realit

19:25 | 16 Shkurt 2019

AC Milan aktualisht po lufton për një vend në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve por nuk po mendon për çështjet në terren por edhe ata jashtë fushës, duke përfshirë edhe tregun e transferimeve përcjell ORAinfo.

Në këtë drejtim, sipas informacioneve nga burimi spanjoll Don Balon, rossonerët kanë vendosur pamjet e tyre në Gareth Bale nga Real Madridi dhe do të ishin gati të ofrojnë një ofertë prej 100 milionë eurosh për Uellsin në rast të kualifikimit në Ligën e Kampionëve .

I njëjti burim shton se Bale do të interesohej për mundësinë e lojës në Serie A./ORAinfo/

Komento: