Milan nuk fal, ky është vendimi për Kessien dhe Biglian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan nuk fal, ky është vendimi për Kessien dhe Biglian

11:31 | 19 Mars 2019

Franck Kessie dhe Lucas Biglia u përfshinë në një zënkë gjatë derbit ndërmjet Milanit dhe Interit dhe me gjasë, grindjet ndërmjet tyre do të kushtojnë shumë.

Sipas Tuttosport, të dy do të marrin një gjobë të madhe e cila do t’i ndahet organizatës së Fondacionit Milan, përcjell ORAinfo.

Për më tepër, trajneri Gennaro Gattuso ka njoftuar tashmë se do të ketë një ballë për ballë me të dy, ndoshta para pjesës tjetër të skuadrës.

Por kjo nuk do të ndodhë para javës së ardhshme që kur Kessie do të jetë e zënë me ekipin e tij kombëtar. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!