Milan-Piatek, vjen lajmi i fundit nga Italia

20:58 | 19 Janar 2019

Siç është raportuar nga gazzetta.it. në pasdite do të ketë një takim shumë të rëndësishëm ndërmjet Milanit dhe Genoa për Krzysztof Piatek.

Rossonerët duket i gatshëm të ofrojë 40 milionë euro për sulmuesin, duhet të diskutojnë për formulat e pagesës dhe sidomos për shumën e huasë (po flasim për 10-12 milionë) përcjell ORAinfo.

Nëse të gjitha janë konfirmuar në këtë takim, sulmuesi polak t mund të bëhet sulmuesi i ri i Gennaro Gattuso në orët të vazhdim./ORAinfo/

Komento: