Milan po e transferon yllin e Liverpoolin pa asnjë cent! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan po e transferon yllin e Liverpoolin pa asnjë cent!

18:54 | 14 Shkurt 2020

Milani po e konsideron transferimin e Adam Lallana nga Liverpool si një lojtar i lirë.

Kuqezinjtë pritet të shkojnë pas disa lojtarëve me përvojë gjatë dritares së verës me skuadrën e tyre të re duke luftuar për qëndrueshmëri deri më tani në fushatën 2019-20.

Sipas një raporti nga Calciomercato, një nga emrat që ata mund të shënjestrojnë është ai i Adam Lallana, përcjell ORAinfo.

Një lojtar që gjen pak hapësirë nën Jurgen Klopp aktualisht dhe me kontratën e tij që do të skadojë në qershor.

Raporti pretendon se nuk ka pasur ndonjë interesim nga Reds për një rinovim të mundshëm. /ORAinfo/

Komento: