Milan po e transferon yllin e Seria A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan po e transferon yllin e Seria A

16:33 | 29 Dhjetor 2018

AC Milan u përpoq të nënshkruante Simone Zaza nga Valencia në verë; para se sulmuesi italian të zgjidhte përfundimisht të lëvizte në Torino.

Italiani është duke zhvilluar një partneritet të madh me Andrea Belottin që është në krye për ekipin e Torinos, por Milanit ende janë duke e mbajtur atë në sy dhe mund të transferojë përcjell ORAinfo.

Megjithatë, mendohet se Torino është kundër shitjes së Zazës në janar dhe prandaj Rossonerët mund të duhet të presin deri në verën e ardhshme para se të mund të bëjnë një përpjekje të duhur për ta nënshkruar atë./ORAinfo/

Komento: