Milan po e transferon yllin shqiptar Shkodran Mustafin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milan po e transferon yllin shqiptar Shkodran Mustafin

15:33 | 16 Maj 2019

Milan po planifikon disa ndryshime të mëdha në transferim.

Disa lojtarë është vendosur të largohen nga San Siro, duke përfshirë mbrojtësin kolumbian Christian Zapata.

Kontrata e qendër mbrotjësit skadon në fund të sezonit dhe sipas Tuttosport, Rossonerët duan ta zëvendësojnë atë me mbrojtësin e Arsenalit, Shkodër Mustafi, përcjell ORAinfo.

Mustafi është i gatshëm që këtë verë të përfundojë aventurën e tij në Arsenal.
Për shërbimet e lojtarit Milan ka shpreh interesim dhe në ditiët në vijim pritet të ketë negociata konkrete. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!