Milan po humb yllin e madh, Arsenal e Tottenham në garë për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan po humb yllin e madh, Arsenal e Tottenham në garë për të

19:27 | 14 Shkurt 2019

Arsenal dhe Tottenham duket se tani janë në garë për ta transferuar të njëjtin futbollist.

Këto ekipe nga Premierliga janë në kërkim të një lojtari anësor, me tipare sulmuese, dhe duket se një të tillë e kanë gjetur tek Milan.

Skuadrat londineze thuhet se kanë mbajtur bisedime me Suson, shkruan ‘Metro’, transmeton lajmi.net.

Komento: