Milan po ia rrëmben futbollistin United

13:17 | 16 Janar 2019

Manchester United mund të marrë në konsideratë shitjen e mesfushorit Marouane Fellaini këtë muaj, raporton Daily Mail.

Fellaini u përdor shpesh nga ish-menaxheri Jose Mourinho, por nuk po pëlqehet nga Ole Gunnar Solskjaer përcjell ORAinfo.

Futbollisti nga Belgjika mund të i jap fund aventurës në United, pasi që Milani, Porto dhe klubet nga Kina dhe Turqia të gjithë të interesuar./ORAinfo/

Komento: