Milan shokon, e do dështakun e United

14:04 | 12 Janar 2019

Milan është përsëri në garë për të nënshkruar, Marouane Fellaini nga Manchester United, raporton Nieuwsblad përcjell ORAinfo.

Mesfushori nuk ka qenë i pranishëm që nga një paraqitje në ndeshjen e parë të menaxherit Ole Gunnar Solskjaer, duke ngritur spekulimet se ai mund të vendoset të largohet nga skuadra e Premier League në janar ose në fund të sezonit.

AC Milan ka negociuar me belgën vitin e kaluar, por ai vendosi të qëndrojë në Old Trafford dhe të nënshkruajë një zgjatje deri në vitin 2020./ORAinfo/

Komento: