Milan shokon, po e shet mesfushorin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan shokon, po e shet mesfushorin

16:34 | 08 Shkurt 2019

Milan, duket se do të bëjë disa ndryshme në skuadër.

Chelsea thuhet se dëshiron të bëjë një lëvizje për mesfushorin e Milanit, Franck Kessie, pasi ata shikojnë për të zëvendësuar Tiemoue Bakayoko përcjell ORAinfo.

Corriere dello Sport deklaron se mesfushori ka kohë që po vëzhgohet nga Blutë, të cilët duan të nënshkruajnë një mesfushor në verë pasi nuk arritën të nënshkruanin me Leandro Paredes dhe Nicolo Barella.

Tottenham gjithashtu janë të interesuar për lojtarin./ORAinfo/

Komento: