Milan synon fitoen kundër Crvena Zvezdas me këtë formacion – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan synon fitoen kundër Crvena Zvezdas me këtë formacion

20:24 | 25 Shkurt 2021

Milani pa Ibrahimovicin e Theon kërkon të përmirësojë gabimin e një jave më parë.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe FK Crvena Zvezda.

Milani e lëshoi fitoren nga duart në fund të takimit në ndeshjen e parë, duke barazuar 2-2.

Në takimin e sotëm, loja luhet për kuqezinjtë 90 minuta kësaj radhe.

Milan:

Komento: