Milan zbulon përforcimin e parë të verës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan zbulon përforcimin e parë të verës

17:08 | 08 Shkurt 2019

Milan ka njoftuar se kanë pranuar kushtet personale për të nënshkruar yllin e Nices, Allan Saint-Maximin.

Rossonerët nuk arritën të nënshkruanin me Yannick Carrasco, i cili qëndroi në Kinë. Ata gjithashtu humbën një marrëveshje të vonshme për të nënshkruar Allan Saint-Maximin përcjell ORAinfo.

Gazzetta dello Sport deklaron se Milan ka fituar një po të lojtarit, i cili dëshiron të bashkohet me klubin në verë.

Ata janë vetëm duke pritur për të arritur një marrëveshje me Nice dhe ata janë duke pritur që lojtari të jetë nënshkrimi i tyre i parë i verës./ORAinfo/

Komento: