Milani e do me ҫdo kusht këtë anësor, për të e ofron yllin e madh të skuadrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milani e do me ҫdo kusht këtë anësor, për të e ofron yllin e madh të skuadrës

13:05 | 31 Janar 2019

Milani duket se do të bëjë edhe një transferim në këtë afat.

Milan është duke tentuar ta transferojë një anësor në ditën e fundit të këtij afati.

Skuadra italiane e dëshiron transferimin e anësorit të Sporting Liege, Moussa Djenepo.

Milan është i gatshëm që ta ofrojë Alen Halilovicin dhe një shumë të parave për t’i marrë shërbimet e anësorit.Djenepo ka arritur të shënojë pesë gola dhe ka bërë tri asistime në këtë sezon te Sporting Liege, andaj rosonerët e duan transferimin e tij.

Komento: