Milani e Roma në ‘garë’, e duan me ҫdo kusht yllin e rivalit nga Serie A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Milani e Roma në ‘garë’, e duan me ҫdo kusht yllin e rivalit nga Serie A

19:25 | 15 Prill 2019

Po zhvillohet një garë e madhe mes Milanit dhe Romës për një super-lojtar.

Të dyja skuadrat e duan Timothy Castagne.

Mbrojtësi i Atalantas po shkëlqen në këtë sezon, andaj rosonerët dhe romakët duan ta transferojnë atë.

Milan dhe Roma janë në dijeni se për ta transferuar Castagnen, duhet të ofrojnë 40 milionë euro.

Garës për shërbimet e mbrojtësit të Atalantës po i prijnë ‘Giallorosët’, që do t’i shesin disa lojtarë për t’i financuar transferimet e reja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!