Milani jep lajmin e madh, ky është lojtari i parë që do ta transferojnë në verë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milani jep lajmin e madh, ky është lojtari i parë që do ta transferojnë në verë

18:26 | 07 Shkurt 2019

Gjigantët e Seria A, sipas njoftimeve tani kanë pranuar kushtet për të nënshkruar kontratë me yllin e Nices, Allan Saint-Maximin.

Rossonerët kanë dështuar për ta transferuar këtë lojtar në dimër, mirëpo mediat italiane flasin se ky lojtar pritet t’i bashkohet klubit verën që vjen.

Ata janë vetëm duke pritur për të arritur një marrëveshje me Nice dhe ata janë duke pritur që lojtari të jetë nënshkrimi i tyre i parë i verës./ORAinfo/

Komento: