Milani në garë me Chelsean, Arsenalin dhe Dortmundi për këtë super-lojtar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milani në garë me Chelsean, Arsenalin dhe Dortmundi për këtë super-lojtar

19:22 | 06 Shkurt 2019

Duket se gjatë verës, Milani do të bëhet edhe me një lojtar të ri.

‘Rossonerët’ që në vitet e fundit kanë kaluar nëpër shumë probleme në fazën e mbrojtjes, kanë identifikuar një mbrojtës të talentuar në Ligue 1.

Bëhet fjalë për Boubacar Kamara, mbrojtësin e Marseille, shkruan ‘Calciomercato’.

19 vjeçari po krahasohet me Thiago Silvan, për nga mënyra se si e lexon lojën.

Chelsea, Arsenal dhe Borussia Dortmund, janë po ashtu të interesuara për francezin e ri të Marseille.

Komento: