Milani në ‘shok’, ja cili sulmues e ka refuzuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milani në ‘shok’, ja cili sulmues e ka refuzuar

15:46 | 01 Shkurt 2019

Ylli i Watford Gerard Deulofeu, i cili ka qenë i përfolur se do të lëvizë në Milan, ka ka zbuluar se është krenar për interesimin e Rossonerëve, por ai ka fokusin e tij në Hornet.

Ai është shprehur krenar për interesimin, por ai është shumë i synuar dhe i fokusuar në ndihmën për Javi Gracian, përcjell ORAinfo

“Jam krenar që klubet e tjera janë të interesuara për mua, por ne jemi profesionistë. Tani klubi im është Watford, në një vit, pesë apo dhjetë ne do të shohim se ku do të luaj.

Unë nënshkrova një kontratë të gjatë dhe unë jam i angazhuar në Watford “, ka thënë Deulofeu./ORAinfo/

Komento: