Milani shokon, po e shet yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milani shokon, po e shet yllin e madh

14:29 | 22 Prill 2019

Milan dëshiron ta shesë Haka Calhanoglu.

Haka Calhanoglu nuk ka bindur drejtuesit e klubi milanez. Mesfushori ka bërë një paraqitje të dobët këtë sezon dhe duket se me këto paraqitje ka vendosur dhe fatin e tij.

Milani po mendon të largojë lotjarin në fund të sezonit duke shpresuar që ofertat për të mbërrijnë në klub.

Në verën e kaluar, Leipzig në Gjermani kërkoi mesfushorin, por në fund nuk u arrit akordi. Te Milani shpresojnë te një ofertë për të më në mënyrë që klubi mos të dal me minus duke parë që dhe UEFA është duke monitoruar me kujdes merkaton e kuqezinjve.

Komento: