Milani zbulon befasinë e madhe, po e merr super-yllin për 100 milionë euro – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milani zbulon befasinë e madhe, po e merr super-yllin për 100 milionë euro

11:38 | 17 Shkurt 2019

Afati i ardhshëm kalimtar duket se është plot me befasi nga Milani.

Sipas raportimeve të ‘Don Balon’, skuadra e Milan është e gatshme që të ofrojë rreth 100 milionë euro për shërbimet e anësorit uellsian.

Bale thuhet se nuk po kalon momentet më të mira tek Real Madrid, për shkak edhe të personalitetit të tij introvert.

Thuhet se Santiago Solari e ka bindur presidentin Florentino Perez që të shqyrtoj ofertat për Garreth Bale.

Paraqitjet e mira të Vinicius JR si dhe potenciali i madh i Marcos Asensio duket se kanë bërë që uellsiani të mos jetë esencial për skuadrën.

Komento: