Milanit ia marrin yllin e madh nga duart – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milanit ia marrin yllin e madh nga duart

17:36 | 26 Janar 2019

Steven Bergwijn është një nga talentet më të ndritshme në Europë dhe shumë klube kanë shprehur interesin e tyre për yllin holandez.

AC Milan dhe Inter kanë treguar interesin e tyre nga Italia, ndërsa Liverpool dhe Manchester United janë ekipet e Premier League të interesuara për lojtarin përcjell ORAinfo.

Megjithatë, tani Bayern Munchen janë bashkuar me garën, siç raportohet nga Voetbal International dhe po mendojnë për të bërë një lëvizje për verën e ardhshme./ORAinfo/

Komento: