Milanit po ia marrin nga duart super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milanit po ia marrin nga duart super-lojtarin

16:02 | 15 Janar 2019

Arsenali dhe Manchester United janë në luftë me AC Milan për nënshkrimin e futbollistit nga Belgjika, Yannick Carrasco, raportojnë Daily Star përcjell ORAinfo.

Futbollisti ka luajtur në Dalian Yifang në Kinë, por është duke u kërkuar nga një mori klubesh evropianë këtë janar.

Edhe gruaja e tij, ditë më parë paralajmëroj se ai do të kthehet në Evropë, por që nuk dihet ende se cilit klub do t”i takojë ai. Carrassco ka qenë pjesë edhe Atletico Madridit ./ORAinfo/

Komento: