Milanit s’i mjaftoi as Piatek as Paqueta, ylli tjetër po zbarkon në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milanit s’i mjaftoi as Piatek as Paqueta, ylli tjetër po zbarkon në “San Siro”

09:03 | 06 Shkurt 2019

Milan është në formë të mirë dhe po mendon të përforcohet edhe më tutje.

AC Milan ka siguruar një marrëveshje për të nënshkruar Allan Saint-Maximin nga Nice, raportin Sport Mediaset përcjell ORAinfo.

Klubi italian ka arritur një marrëveshje të përafërt me ekipin francez, pas gati një marrëveshjeje të bërë në janar.

Çdo marrëveshje mund të varet nga kualifikimi i Milanit për Europën, edhe pse, pasi që kushtet zyrtare ende janë duke u diskutuar./ORAinfo/

Komento: