Miloti nuk do të mund t’i rezistojë, Belkis shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Miloti nuk do të mund t’i rezistojë, Belkis shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

16:43 | 15 Prill 2021

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Këtë herë, me një fustan të bukur tradicional ajo duket një nuse e dalluar dhe mbetët një shembull për të tjerat.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë as burri i saj, Milot Rashica. /ORAinfo/

Komento: