Mimoza e ka harruar Seldin, ja me kë po i kalon pushimet tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mimoza e ka harruar Seldin, ja me kë po i kalon pushimet tani

09:45 | 14 Gusht 2019

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore.

Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë në rrjetet sociale.

Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket se po shoqërohet më shumë me disa mikesha ku edhe po kalon ditë të mira.

Interpretuesja e disa hiteve duket se ka lënë pas të kaluarën, pjesë e së cilës ishte edhe Seldi.

Ndryshe, në këtë pozë këngëtarja në fjalë është shfaqur me bikini dhe duket për bukuri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!