Mimoza si modele, tregon trupin e saj si “peshk” në bikini – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Mimoza si modele, tregon trupin e saj si “peshk” në bikini

15:41 | 14 Gusht 2019

Mimoza Shkodra, përveq që ka një zë të ëmbël, ajo ka edhe një trup të bukur.

Këngëtrja Mimoza Shkodra është shfaqur seksi si asnjëherë më parë, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse e veshur në bikini.

E shtrirë pranë detit, këngëtarja e ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të shumtë të cilët i kanë lënë edhe komente.

Komento: