Mirabelli punësohet të gjiganti francez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mirabelli punësohet të gjiganti francez

11:48 | 12 Korrik 2019

Massimiliano Mirabelli është gati të nisë përsëri.

Pas përvojës me Milanin, ku ai ishte drejtori sportiv, një klub i ri është gati të punësojë italianin.

Sipas Sky Italia raporton se Monako ka drejtuar sytë tek 49-vjeçari.

Gjiganti francez po kërkon një figurë të re menaxheriale, dhe ish-njeriu i Milanit mbahet në një nivel të lartë, me bisedimet që janë në një fazë të përparuar.

Mirabelli ishte larguar nga Milan për shkak se drejtuesit e ekipit italian ishin të pakënaqur me transferimet gjatë kohës së tij. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!