“Mirëdita zonjushë”, Leonora Jakupi fotografohet me veshje të nuseve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Mirëdita zonjushë”, Leonora Jakupi fotografohet me veshje të nuseve

21:50 | 05 Dhjetor 2022

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

E së fundme Leonora ka publikuar një foto të veshur me dimijë e jelek ngjyrë ari.

Nuk dihet se me çfarë rasti i ka veshur këto tesha, megjithatë ajo dukej nusja më e bukur.

‘Mirëdita zonjushë’, ka qenë përshkrimi që Leonora i ka bërë kësaj fotografie ku shfaqet e veshur sin use. /ORAinfo/

Komento: