Miriami dhe Albani bëhen prindër, publikojnë imazhin e djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Miriami dhe Albani bëhen prindër, publikojnë imazhin e djalit

14:51 | 14 Janar 2020

Një lajmi mirë sot ka ardhur nga çifti Alban dhe Miriam Cani.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë zbuluar pak nga portreti i tij.

Ata kanë zbuluar edhe emrin që i kanë vendosur djalit të tyre, të cilin e kanë quajtur Duam. Kujtojmë se dyshja janë prindër edhe të një vajze të quajtur Ameli.

Komento: