Mirsa shkon në dasmë, poston foto krah burrit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mirsa shkon në dasmë, poston foto krah burrit të saj

18:43 | 08 Gusht 2022

Atë ka kohë që nuk e kemi pare në ekranet televizive.

Mirsa Kërqeli është një emër tejet i njohur në mediet rozë. Ajo me ndjekësit nuk ndalet duke publikuar momente të shumta.

Këtë herë, në një fotografi në këtë sezon vere shihet në një dasmë bashkë me bashkëshortin.

Dyshja shkëlqejnë dhe duken taman çift perfekt.

Komento: