Modelja e njohur nuk lë vend për imagjinat, në bikini duket ‘flakë’

23:30 | 04 Qershor 2019

Emily Ratajkowski ka treguar edhe një herë linjat e saj të bujshme në bikni.

Supermodelja e njohur nxiti imagjinatën me pozat provokuese dhe format e saj ‘përvëluese’.

Është një nga femrat më seksi në botë dhe këtë gjë e dëshmoj edhe në imazhet e reja teksa nuk zhgënjejë me pamjen.

Emily dukej seksi dhe në super formë ndërsa komentet pozitive ishin të shumta nga adhuruesit e saj.

Ndryshe, modelja i dha fund beqarisë vitin e kaluar në një ceremoni private në New York me Sebastian Bear-McClard.

Komento: