Modelja nga Tirana ‘çmend’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Modelja nga Tirana ‘çmend’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

09:14 | 14 Gusht 2019

Është ndër modelet me të bukura në trojet shqipare.

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here.

Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon pushimet bashkë me disa miq të saj.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme duke treguar luksin e shfrenuar dhe argëtimin e pamatë.

Më shumë vëmëndje tërhoqi videoja e publikuar në Instastory.

Në të Oriola ka hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

Ajo shkruan mbi video: Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!