Momenti i futjes së NATO-s në Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Momenti i futjes së NATO-s në Kosovë

10:59 | 12 Qershor 2019

Përmes disa fotografive, futja e NATO-s në Kosovë.

Forcat e NATO-s duke u futur në Republikën e Kosovës.

Fotot e realizuara në qytetin e Kaçanikut.

Ndryshe, sot bëhen 20 vite kur forcat ndërkombëtare ushtarake u stacionuan në vendin tonë, pas luftës barasbare të Serbisë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!