Momenti i vallëzimit të Bleros dhe Afronës, nusja me vello ‘madhështore’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Momenti i vallëzimit të Bleros dhe Afronës, nusja me vello ‘madhështore’

22:02 | 21 Shtator 2019

Blero dhe Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një vend bregdetar përcjell ORAinfo.

Në pamjet e publikuara nga dasma është nusja ajo që po merr gjithë vëmendjen.

Tani çifti kanë zhvendosur dasmën në një vend tjetër.

Dhe nga aty është publikuar momenti i vallëzimit të tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!