Momenti kur plaku ia vë plisin në kokë Bill Clintonit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Momenti kur plaku ia vë plisin në kokë Bill Clintonit

17:21 | 12 Qershor 2019

Kosova ka festuar sot 20 vjetorin e çlirimit dhe hyrjes së forcave të NATO-s.

Gjatë “Ecjes për liri” që përfundoi me përurimin e bustit të ish-sekretares amerikane të shtetit Madeleine Albright, ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka marrë një dhuratë të veçantë.

Një i moshuar tentoi që t’ia vendosë në kokë plisin ish-presidentit amerikan.

Clinton e ka pranuar me kënaqësi dhuratën e të moshuarit duke e marrë me vete plisin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!