Momenti kur tërmeti godet gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, shikoni veprimin e prezantueses – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Momenti kur tërmeti godet gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, shikoni veprimin e prezantueses

21:30 | 21 Shtator 2019

Tërmete të fuqishme kanë goditur sot Shqipërinë.

Dy tërmete të fuqishme kanë goditur Shqipërinë brenda 11 minutave. Tërmetet kanë qenë aq të fuqishme, saqë dridhjet janë dëgjuar edhe në Kosovë dhe tetë shtete të tjera. Nga këto tërmete kanë mbetur të lënduar 67 persona në Shqipëri.

E ngjarja e rëndë ka ndodhur edhe gjatë transmetimit drejtpërdrejtë në emisionin e lajmeve në Ora Neës.

Gjatë kohës sa gazetarja po transmetonte se tërmeti i parë ka lëkundur Shqipërinë, po në atë moment, ka ndodhur edhe tërmeti i dytë i cili ishte edhe më i fuqishëm.

Për më shumë ndiqni pamjet:

Lekundje termeti live! sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 21. September 2019

Komento: