Morena e pranon se është në lidhje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena e pranon se është në lidhje

12:07 | 22 Maj 2020

Morena Taraku e thotë vet: Jam në lidhje dhe jam e lumtur.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku muajve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shakk të jetës së saj private.

Kësaj radhe, Morena ka publikuar në Instagram disa biseda falso ku pretendohej se disa persona kishin komunikuar me të.

E për të iu përgjigjur këtyre, Morena përmes një postimi në Insastory ka treguar se është në lidhje.

“Jam në lidhje dhe jam e lumtur”, ka shkruar ndër tjerash Morena.

Komento: