Morena ‘ndez’ rrjetin, ҫmend ndjekësit me provokimin e radhës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena ‘ndez’ rrjetin, ҫmend ndjekësit me provokimin e radhës

16:00 | 27 Shkurt 2020

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet seksi./ORAinfo/

Komento: